Poszukujemy pracownika

DOŁĄCZ DO NAS2022-05-04

Powiększamy nasz zespół!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko: Handlowiec

Miejsce pracy: siedziba firmy TK Bato Sp. z o.o., Pionki, ul. Przemysłowa 2.

Zakres obowiązków:

- Pozyskiwanie nowych klientów;
- Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z partnerami handlowymi;
- Zaangażowanie w poszukiwanie nowych kontaktów handlowych;
- Komunikatywność, cierpliwość, umiejętność słuchania;
- Umiejętność negocjacji;
- Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy;
- Doradztwo techniczne;
- Bezpośrednia, mailowa i telefoniczna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy;
- Przyjmowanie i realizacja bieżących zamówień;
- Wprowadzanie danych do systemu komputerowego i prowadzenie niezbędnej dokumentacji;
- Aktywny wkład w tworzeniu dobrego wizerunku firmy;
- Podróże służbowe;
- Mile widziana znajomość branży farb i lakierów.

Od kandydatów oczekujemy:

- Łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
- Sumienności w wykonywaniu obowiązków;
- Dyspozycyjności;
- Biegłej znajomość j. angielskiego lub niemieckiego, mile widziana znajomość innych języków obcych
- Obsługi komputera wraz ze znajomością elementów MS Office (WORD, EXCEL, Outlook);
- Prawa jazdy kat. B;
- Mile widziana znajomości rynku farb antykorozyjnych;
- Mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

- Pracę w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia;
- Pracę w atmosferze współpracy w zgranym zespole;
- Zdobycie cennego doświadczenia;
- Duże możliwości rozwojowe;
- Duży wkład w rozwój firmy;
- Szkolenia z zakresu produktów i systemów antykorozyjnych.

CV oraz list motywacyjny należy kierować na nasz adres poczty elektronicznej: praca@bato.pl.

Prosimy o zawarcie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie internetowej www.bato.pl: RODO firmy BATO Farby z Pionek

Skontaktuj się z nami