Praca - asystent działu sprzedaży

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Asystent działu sprzedaży2024-01-31

TK BATO Sp. z o.o. firma specjalizująca się w produkcji chemicznej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik działu handlowego

Zakres obowiązków:

- Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z partnerami handlowymi;

- Obsługa dotychczasowych oraz nowych klientów;

- Zaangażowanie w poszukiwanie nowych kontaktów handlowych;

- Komunikatywność, cierpliwość, umiejętność słuchania;

- Umiejętność negocjacji;

- Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy;

- Doradztwo techniczne;

- Bezpośrednia, mailowa i telefoniczna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy;

- Przyjmowanie i realizacja bieżących zamówień;

- Wprowadzanie danych do systemu komputerowego i prowadzenie niezbędnej dokumentacji;

- Aktywny wkład w tworzeniu dobrego wizerunku firmy;

- Podróże służbowe;

- Mile widziana znajomość branży farb i lakierów.

Od kandydatów oczekujemy:

- Łatwości w nawiązywaniu kontaktów;

- Sumienności w wykonywaniu obowiązków;

- Biegła znajomość j. angielskiego, mile widziana znajomość innych języków obcych;

- Dyspozycyjności;

- Obsługi komputera wraz ze znajomością elementów MS Office (WORD, EXCEL, Outlook);

- Prawa jazdy kat. B;

- Mile widziana znajomości rynku farb antykorozyjnych;

- Mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

- Pracę w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia;

- Pracę w atmosferze współpracy w zgranym zespole;

- Zdobycie cennego doświadczenia;

- Duże możliwości rozwojowe;

- Duży wkład w rozwój firmy;

- Szkolenia z zakresu produktów i systemów antykorozyjnych.

Rodzaj pracy: Pełny etat, Umowa na okres próbny

Świadczenia dodatkowe:

- Darmowy parking

- Imprezy firmowe

- Program rozwoju zawodowego

- Program wdrożeniowy

- Samochód służbowy

- Telefon służbowy

Wymagane:

- Doświadczenie: handel min. 1 rok

- Język: Angielski

- Prawo jazdy kat. B (Wymagane)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w załączniku na nasz adres poczty elektronicznej praca@bato.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TK BATO Sp. z o.o. dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Skontaktuj się z nami