Targi Caucas Bulid 2024 w Gruzji

2024-05-01

Firma TK BATO Sp. z o.o. dzięki współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu, miała zaszczyt kolejny raz reprezentować nasz kraj na targach Caucasus Build 2024.

 

Celem wydarzenia jest stworzenie unikalnej platformy komunikacyjnej, na której uczestniczące firmy lokalne i zagraniczne mają możliwość nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami, deweloperami, architektami, inżynierami, firmami budowlanymi, urzędnikami państwowymi, profesjonalistami budowlanymi oraz osobami zainteresowanymi branżą budowlaną.

 

Targi Caucasus Build od 28 lat stały się jednym z najważniejszych wydarzeń branży budowlano-przemysłowej nie tylko w Gruzji, ale także w regionie, w których corocznie bierze udział ponad 120 podmiotów z całego świata.

 

Nasz zeszłoroczny udział oraz dotychczasowa współpraca przyniosła wymierne efekty. Liczymy, że nowe kontakty nawiązane w tegoroczym wydarzeniu, pozwolą na kontynuacje obecności TK BATO na rynku gruzińskim oraz Państw regionu, dzięki czemu będziemy promować polskie produkty.

Jesteśmy zaszczyceni z możliwości reprezentowania naszego kraju na tegorocznych targach w Tibilisi.

Caucas Bulid 2024 BATO na targach w Gruzji
Caucas Bulid 2024 BATO na targach w Gruzji

Skontaktuj się z nami

Regulamin plików cookies